Web je ve fázi testování a nadále se upravuje. Veškerý postup prací a seznam spuštěných sekcí najdete zde.

Vítejte v South Parku!

Navigace >> Novinky
>> Tvůrci
>> Jak to vlastně začalo?
>> Postavy
>> Epizody
>> Peklo na Zemi
>> Otázky a odpovědi

Servis >> Guest Book
>> Fórum na Lidech
>> Výsledky anket
>> Historie webu
>> Podpořte nás
>> Odkazy

Fan Zone >> Wallpapers
>> Videa
>> Spořiče obrazovky
>> Hlášky
>> Fonty
>> Tvorba postaviček

Anketa

Obrázek týdne Obrázek měsíce

Hledání

Statistika

Spolupráce sp-subs.wz.czSouth Park: Peklo na Zemi /Bigger, Longer & Uncut/

Peklo na ZemiStan, Kyle, Cartman, Kenny a Ike vyrazí za pomoci podplaceného bezdomovce do kina na kanadský film "Terrance & Phillip: Ohnivé prdele". Obsahuje ale pouze pořádné várky nadávek a prdění a tak zhnusené obecenstvo hromadně opouští sál. Zůstávají pouze kluci, kteří si zbylé tři hodiny pořádně užívají.

Na rybníce poté předvedou ostatním, co se nového naučili. Stan je zamilovaný do Wendy, ale ta se drží po boku Gregoryho. Druhý den pan Garrison zjistí, že kluci mluví sprostě a pošle je za výchovným poradcem a vše se dozví také jejich matky.

Stan se v jídelně zeptá Chefa, jak získat Wendy na svoji stranu. On se přeřekne a poradí Stanovi, aby našel klitoris. V televizi se mezitím strhne hádka mezi kanadským ministrem filmu a Sheilou Broflovskou, která se snaží film zakázat. Pan Mackey zkouší děti zábavnou formou odnaučit vulgarismům, ale ty jdou vzápětí znovu do kina.

Peklo na ZemiTerrance si zapálí prd, ale Cartman tvrdí, že to není možné. Kenny se s ním vsadí o 100 dolarů, že to dokáže. Začne ale hořet a v nemocnici i přes "snahu" doktorů zemře. Místo srdce dostal omylem bramboru. Následně je poslán do pekla k Satanovi.

Rodiče mají ve škole schůzi. Předsedkyně Sheila Broflovská prohlašuje, že je nutné bojovat proti zdroji všeho zla - proti Kanadě. Shelly mezitím hlídá kluky. V televizi běží show, ve které jsou hosty Terrance a Phillip. Moderátor Conan je ale zradí a vydá je do rukou organizace "Matky proti Kanadě (M.P.K.)". Lituje toho a spáchá sebevraždu.

Peklo na ZemiNa jednání OSN kanadský velvyslanec protestuje proti zatčení T&P. Stane se ale terčem smíchu kvůli jazykové vadě. Kanada tak reaguje vybombardováním rodiny Baldwinových. Děti jsou poslány do tělocvičny. Stan chce vědět od Chefa, kde najít klitoris, ale opět se to nedozví. Americký prezident ve svém mimořádném projevu vyhlašuje Kanadě válku. Navíc oznamuje, že T&P budou popraveni a představuje ministryni útoku - Sheilu Broflovskou.

Peklo na ZemiKenny je mezitím mučen Satanem. Jeho partner ve zlu Saddam Husajn jej ale neustále před lidmi znevažuje tím, že je nadrženej a chce po Satanovi sex. Stan zjistí, že Gregory je více političtější než on a chce to napravit. Cartman se snaží svým songem přesvědčit ostatní, že Kyleova máma je kráva. K jeho smůle ale stojí paní Broflovská přímo za ním.

Na další schůzce M.P.K. představuje doktor Vosknocker nový V-čip. Umístí se pod kůži dítěte a dá mu malý elektrický šok, když řekne sprosté slovo. Prvním pacientem je právě Cartman. Válka začala, Američané izolují kanadské občany a zavírají je do táborů smrti (pardon, štěstí). T&P se připravují na popravu, která proběhne za úžasné armádní show.

Peklo na ZemiNa předměstí South Parku probíhá pálení všeho kanadského. Kluci žádnou válku ani popravu T&P nechtějí a snaží se promluvit si s matkami. Ty ale neposlouchají. Proto se rozhodnou, že založí vlastní organizaci.

Kenny pozoruje Satana se Saddamem, který nechce nic jiného než se milovat. Pokud T&P zemřou, vyplní se sedmé znamení a nastane Satanův čas. Kluci chtějí počítačem svolat další děti, ale nejdřív chce Stan, aby našli něco o klitorisu. Vstoupí na stránky německého fekal porna, ve kterém hraje i Cartmanova máma. Pak svolají večerní poradu v Carlově skladu.

Peklo na ZemiCartman se připravuje na odchod z domu, ale vystraší ho Kennyho duch, který jej chce varovat před Satanovými plány. Satan se těší na Zem, ale už má dost Saddamovo keců. Ve skladě je vše připraveno na schůzi "La Resistance". Cartman klukům řekne o Kennyho varování. Poté společně s Gregorym připraví plán na záchranu T&P.

Američané připravují plán pozemní invaze. V první linii bude 5.prapor (složen z vojáků černé pleti), který provede operaci "Lidský štít". To 14.prapor (běloši) má na starost operaci "Kryjte se za negry". Chef protestuje, ale generál jej ignoruje. Poté napadne jejich počítač Saddam. Generál svede vinu na Windows98 a zastřelí Billa Gatese.

Peklo na ZemiGregory klukům doporučí profíka, který se jmenuje Krtek. Ten má sice zaracha, ale slíbí, že jim pomůže. Satan už je ze Saddama nešťastný a svěří se Kennymu. Ten mu poradí, aby se ho zbavil a vládnul na Zemi sám. Satan souhlasí, ale Saddam ho nakonec přemluví. Kyle zatím ukryje svého malého bratra na půdu, aby jej vojáci nenašli a neodvedli do tábora.

Vojenská show začíná a kluci startují svůj plán, přestože riskují zaracha na dva, možná i tři týdny. Krtek se prokope k T&P a pokusí se je zachránit. Stan a Kyle mají za úkol zdržovat show a Cartman musí vyhodit pojistky. Jenže ho opět vystraší Kenny a nic nevypne. Krtek je odhalen a zabijí ho psi. Kluci chtějí varovat před příchodem Satana, jenže všichni se jim vysmějou a pan Garrison spustí popravu. T&P zachrání Cartman, který šel vypnout proud, ale porouchal se mu V-čip. Mezitím zaútočí Kanaďané a spustí se obrovská bitva.

Peklo na ZemiStan je po výbuchu otřesen a když se probudí, uvidí před sebou klitoris. Chce vědět jak na Wendy a dozví se, že si má věřit a ostatní budou věřit jemu. Kluci chtějí najít T&P a odvést je do bezpečí. Matky si při pohledu na tuto zkázu uvědomí, co provedly a jdou najít své syny. Sheila najde T&P a chce je zabít, jenže kluci je brání, protože nechtějí konec světa. Kyleova matka si to ale neuvědomuje a T&P zastřelí. V tu chvíli se na Zem dostanou Satan se Saddamem, který naštve Cartmana. Poničený V-čip navíc vysílá elektrické šoky z jeho těla a tak zraní Saddama a Satan ho definitivně pošle zpátky do pekla.

Peklo na ZemiVzápětí poděkuje Kennymu za to, že mu otevřel oči a splní mu jakékoliv přání. Kenny chce, aby vše bylo jako před hroznou válkou i za cenu toho, že půjde zpátky do pekla. Všichni mrtví ožijí, Wendy vyzná lásku Stanovi a Gregoryho odkopne, Kyleova máma svému synovi slíbí, že se mu bude věnovat, Kanaďané a Američané jsou opět přátelé a ... Kenny se dostane do nebe!

Znáte dobře film? Vyzkoušejte si své vědomosti v tomto kvízu!!!

Zdroj obrázků: southparkx.net

© 2007  Jan Rund   Spolupracují: Tereza Řípová   Kopírování obsahu je bez písemného souhlasu autora zakázáno!