Web je ve fázi testování a nadále se upravuje. Veškerý postup prací a seznam spuštěných sekcí najdete zde.

Vítejte v South Parku!

Navigace >> Novinky
>> Tvůrci
>> Jak to vlastně začalo?
>> Postavy
>> Epizody
>> Peklo na Zemi
>> Otázky a odpovědi

Servis >> Guest Book
>> Fórum na Lidech
>> Výsledky anket
>> Historie webu
>> Podpořte nás
>> Odkazy

Fan Zone >> Wallpapers
>> Videa
>> Spořiče obrazovky
>> Hlášky
>> Fonty
>> Tvorba postaviček

Anketa

Obrázek týdne Obrázek měsíce

Hledání

Statistika

Spolupráce sp-subs.wz.cz

Jedenáctka zabodovala!

Season 1120. listopadu - Právě skončená sezóna je pro South Park řečí statistik nejsledovanější od roku 1998! Celkem si ji v televizi pustilo 3,6 milionů lidí, což je o 4% více než v předchozím roce. Co se týče diváckého hodnocení, seriál zaznamenal nejlepší výsledek za posledních sedm let. "Jedenáctka" odstartovala 7. března a skončila minulý týden ve středu. Největší ohlas zaznamenala trilogie Imaginationland, grandiózní závěr měla na svědomí epizoda The List.

Stahujte: The List

The List15. listopadu - Pro letošní rok animovaným hrdinům ze South Parku odzvonilo. Poslední epizodu 11. série, která měla premiéru na Comedy Central včera večer, můžete stahovat jako obvykle torrentem nebo ze serveru netload.in. Titulky prozatím nejsou k dispizici, proto sledujte stránky sp-subs.wz.cz, kde se jich zanedlouho dočkáte. Těšit se už můžete na novou sezónu, pilotní díl spatří světlo světa 12. března 2008.


Video Preview: #1114 The List

The List12. listopadu - Poslední epizoda z 11. série nese název The List. Dívky ze čtvrté třídy sestaví tajný seznam, ve kterém hodnotí kluky od nejhezčího k nejošklivějšímu. Samozřejmě že to chlapcům nedá a papír holkám ukradnou. Nejsou ale v žádném případě připraveni na to, aby se s výsledky smířili. Video, které pro vás připravili na southparkstudious.com, můžete sledovat zde.

Stahujte: Guitar Queer-o

Guitar Queer-o11.listopadu - Nejnovější epizodu můžete stahovat dvěma způsoby. Buďto torrentem (.avi) a nebo klasicky pomocí http ze serveru netload.in (.avi). Titulky pro vás tradičně vyrobili tvůrci ze sp-subs.wz.cz. Jenom připomínám, že do konce 11. série už zbývá odvysílat jen jednu epizodu, další sezóna by měla odstartovat v březnu příštího roku.


Chystá se vánoční DVD!

DVD Vanoce9.listopadu - Není lepšího ročního období, než toho vánočního. A obzvlášť v South Parku! Proto se přestaňte doma hádat, pohodlně se usaďte a připomeňte si tyto klasické epizody. Připojte se k obyvatelům města, kterak zpívají koledy v epizodách "Mr Hankey, the Christmas Poo" nebo "Christmas Time in Hell". Prohlédněte si, jak kluci přinesli Vánoce do Iráku a zjistěte, jak těžké je o Vánocích být Židem. Vždyť Vánoce jsou přeci časem, kdy se zapomíná na to špatné a myslí se jen na jedno: dárky!

DVD by mělo být oficiálně vydáno 13.listopadu a již s předstihem si ho můžete objednávat na stránkách Comedy Central. Cena tohoto originálního DVD je $16.99, tedy zhruba 300,- Kč.

Video Preview: #1113 Guitar Queer-o

Guitar Queer-o6. listopadu - Máme pro vás preview k dílu Guitar Queer-o. Stan a Kyle v něm za účasti početného publika hrají videohru Guitar Hero a díky svému umění se dostanou do světa showbyznysu. Podle jejich nového manažera ale potřebuje Stan k sobě lepšího spoluhráče a Kyle dostává nedobrovolně padáka. Rozbíjí se tak nejen jejich herní dvojice, ale především přátelství. Postupem času si Stan uvědomí, že udělal chybu. 15-vteřinovou ukázku můžete shlédnout nebo stahovat zde.

© 2007  Jan Rund   Spolupracují: Tereza ŘípováTomáš Pokorný   Kopírování obsahu je bez písemného souhlasu autora zakázáno!